Background Image

Przeprowadzka prywatna?
Z przyjemnością!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą skierowaną do Klientów indywidualnych. Jeżeli interesują Państwa przeprowadzki firmowe, bądź międzynarodowe, odsyłamy do poszczególnych działów.

Mirosław Górecki


Przyjemne przeprowadzki

Przeprowadzka to zazwyczaj początek nowego rozdziału w życiu każdego z nas. To moment pełen obaw wymieszanych z nadzieją że będzie to rozdział lepszy od poprzednich.
W DTS Przyjemne Przeprowadzki chcemy dawać naszym Klientom znacznie więcej niż profesjonalną usługę przeprowadzkową - spokój i radość wkraczania w nowy etap życia, bez stresu i obaw o prawidłowość przebiegu samej przeprowadzki, a w poczuciu radości i zadowolenia z wyboru profesjonalistów, którzy wiedzą jak zadbać o samopoczucie swoich Klientów.
Dziękujemy, że wybrali Państwo DTS Przyjemne Przeprowadzki i cieszymy się, że możemy być częścią budowanej przez Państwa nowej rzeczywistości.

-
Mirosław Górecki
Dyrektor ds. Przeprowadzek

W ramach przeprowadzek prywatnych oferujemy:

Przeprowadzki mieszkań i domów

Z powodzeniem realizujemy przeporwadzki całych mieszkań i domów niezależnie od miejsca docelowego. Dzięki doświadczeniu i należytemu zabezpieczeniu transportowanego mienia dajemy gwarancję fachowego przeprowadzenia usługi w trosce o zadowolenie Klienta.

Transport mebli i sprzętu RTV/AGD

Oferujemy fachowy przewóz mebli wielkogabarytowych, a także sprzętu RTV/AGD z uwzględnieniem m.in. nagłośnienia scenicznego. Przewożone przez nas elementy są starannie zabezpieczane na czas transportu zgodnie ze specyfiką danej usługi i rodzaju transportowanego mienia.

Transport instrumentów muzycznych, w tym pianina i fortepianu

Zajmujemy się przewozem instrumentów muzycznych w tym instrumentów wielkogabarytowych takich jak pianina i fortepiany, dbając o zabezpieczenie wszystkich elementów składowych.

Transport antyków i dzieł sztuki

Transportujemy dzieła sztuki, obrazy, rzeźby i antyki używając w tym celu specjalnych skrzyń transportowych i materiałów, pozwalających na utrzymanie stały i bezpiecznych warunków podczas przewozu.

Zakres usług:

Dostawa materiałów do pakowania

Przed każdą usługą przeprowadzkową dostarczamy naszym Klientom niezbędną ilośc odpowiednich materiałów zabezpieczających, które pozwalają na właściwe zabezpieczenie transportowanych przedmiotów.

Zabezpieczenie ciągów komunikacyjnych

Przed każdą usługą zabezpieczamy ciągi komunikacyjne i windy zarówno w lokalizacji początkowej jak i docelowej tak, by żaden element otoczenia i mienia Klienta nie uległ uszkodzeniu mechanicznemu.

Pakowanie mienia przez zespół profesjonalistów

Transportowane przedmioty są zabezpieczane przez naszych pracowników, następnie spakowywane i przygotowywane do transportu dedykowanym do tego celu specjalnym meblowozem.

Pakowanie rzeczy prywatnych

Na życzenie Klienta nasi specjaliści zajmą się spakowaniem rzeczy osobistych takich jak odzież czy dokumenty, a następnie umieszczone w oznakowanych kartonach i pojemnikach transportowych.

Załadunek i zabezpieczenie mienia do transportu

Mienie Klientów jest starannie zabezpieczane i pakowane na samochód transportowy, a także zabezpieczane na czas przejazdu za pomocą listw transportowych i pasów mocujących.

Profesjonalne zabezpieczenie mienia gabarytowego

Niezależnie od gabarytu czy nietypowego kształtu przewożonego mienia nasz zespół zadba o jego prawidłowe zabezpieczenie, a następnie transport w miejsce docelowe.

Transport do miejsca docelowego

Transport odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych samochodów transportowych z których każdy wyposażony jest w niezbędny sprzęt transportowy i zabezpieczający.

Wniesienie przewożonego mienia

Nasi specjaliści dostarczą przewożony ładunek bez względu na szerokość klatek schodowych, dostępnośc wind czy numer piętra korzystając z z wózków transportowych, wind zewnętrznych i schodołazów.

Rozładunek i ustawienie mienia zgodnie ze wskazówkami klienta

Przetransportowane mienie Klienta jest rozładowywane, a następnie ustawiane zgodnie z jego wskazówkami mając na względzie bezpieczeństwo otoczenia, podłóg i przedmiotów zlokalizowanych w mieszkaniu.

Montaż i demontaż mebli

W ramach realizacji usługi nasi pracownicy dokonują demontażu mebli i elementów meblowych w celu ich bezpieczego transportu, a następnie ich montażu w lokalizacji docelowej.

Instalacja urządzeń RTV/AGD

Podczas przeprowadzki świadczymy również usługi instalacyjne sprzętu RTV i AGD, które dokonywane są przez wykwalifikowanych pracowników.

Magazynowanie mienia

Na życzenie Klienta dokonujemy magazynowania wybranych składników mienia w jednym z wybranych magazynów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Sprzątanie i utylizacja

Po zakończonej usłudze nasi pracownicy zadbają o porządek, sprzątną zarówno pomieszczenia w lokalizacji początkowej i docelowej jak również zutylizują na życzenie Klienta niepotrzebne sprzęty.

Ubezpieczenie powierzonego mienia

Każda usługa przeprowadzkowa objęta jest ubezpieczeniem na kwotę 3.000.000 zł.

Fachowe pakowanie

Bezpieczeństwo przewożonego mienia naszych Klientów to dla nas kwestia najwyższej wagi. Dzięki specjalnie opracowanemu zestawowi kartonów i materiałów ochronnych mamy pewność, że transportowane przedmioty są zabezpieczone w sposób profesjonalny, który pozwala na uniknięcie uszkodzeń w toku realizacji usługi.

Bezpieczny transport

Nasza zróżnicowana flota samochodów przygotowana jest do transportu każdego rodzaju materiałów. Dzięki zabezpieczeniom w postaci podłóg antypoślizgowych, listw i pasów mocujących jesteśmy w stanie dostarczyć nawet najbardziej delikatny sprzęt do miejsca docelowego bez najmniejszego uszczerbku.

24/7 Osobisty doradca

Do każdego z Klientów delegowany jest osobisty doradca, który pomaga przejść przez cały proces przeprowadzki służąc swoim doświadczeniem zdobytym podczas tysięcy relokacji. Dzięki sprawnemu planowaniu i koordynacji działań zespołu realizacyjnego oferujemy wsparcie Klientów na każdym etapie świadczonej usługi.

Przeprowadzka? Z DTS to nie problem.

Planujesz przeprowadzkę? Nie wiesz od czego zacząć? Skontaktuj się z nami. Zaplanujemy ją dla Ciebie z przyjemnością.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi, gdzie wykwalifikowani przedstawiciele naszej firmy odpowiedzą na wszelkie pytania dtyczące procesu przeprowadzkowego, umówią się na spotkanie w sprawie wyceny kosztów realizacji usługi, a także udzielą niezbędnych informacji jak właściwie przygotować się do przeprowadzki.

99,9 % zadowolonych Klientów

Nasza praca monitorowana jest nie tylko w trakcie wykonywania usługi, ale także bezpośrednio po niej. W trosce o jakość świadczonych przez nas usług badamy poziom zadowolenia naszcyh Klientów, dzięki czemu mamy pewność, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Gwarancja
bezpieczeństwa

Profesjonalizm jaki osiągnęliśmy w toku wieloletniej pracy jest gwarancją bezpieczeństwa przewożonego mienia i terminowości wykonywanych usług. Dzięki oferowanej palecie ubezpieczeń na czas trwania przeprowadzki zapewniamy naszym Klientom nie tylko zadowolenie ale i spokój.

Wieloletnie
doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu najbardziej złożonych przeprowadzek domów i mieszkań pozwala nam na przygotowanie pakietu kompleksowych rozwiązań uwzględniających wszelkie aspekty przeprowadzki zgodnie z oczekiwaniami najbardziej wymagających Klientów.

Doświadczeni
pracownicy

Profesjonalny i doświadczony personel to podstawa świadczenia usług w branży przeprowadzkowej. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim stażem znający swoje rzemiosło i przykładający największą wagę do nawet najmniejszych szczegółów powierzonych im zadań.

18 oddziałów
blisko naszych Klienów

Rozbudowana sieć 18 oddziałów rozlokowanych na terenie całego kraju pozwala nam na doskonałą koordynację działań w lokalizacjach docelowych zlokalizowanych w najodleglejszych miejscach kraju zapewniając bezbłędną realizację nawet najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć logistycznych.

Zaufanie
ponad 1 mln Klientów

W czasie naszej działalności przewieźliśmy mienie ponad 1 mln Klientów. Zaufanie jakim codziennie jesteśmy obdarzani, jak również uzyskiwany poziom zadowolenia jest dla nas jedną z największych nagród.

Przeprowadzka Krok po Kroku


Umów się z doradcą
(22) 526 1000

Zachęcamy do skontaktowania się z naszym działem handlowym, który bezpłatnie udzieli odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania, udzieli wskazówek dotyczących przeprowadzki, dokona wyceny i umówi się na spotkanie w celu zapoznania się ze szczegółami przeprowadzki i całym jej procesem.

Wizja
lokalna

Każdą z przeprowadzek rozpoczynamy od oglądzin miejsca w którym bedziemy pracować. Pozwala nam to na własciwą ocenę złożoności procesu relokacyjnego, a także potrzeb zaangażowania odpowiednich zasobów ludzkich jak również odpowiedniego sprzętu. Dzięki temu znamy każdą z potrzeb naszego Klienta, jego oczekiwania, a także jestesmy w stanie nakreslić szczegółowy plan profesjonalnej usługi przeprowadzkowej.

Oferta
i wycena

Po określeniu zapotrzebowań Klienta przedstawiamy szczegółową ofertę wraz z wyceną usługi.

Pakowanie

Należyte zabezpieczenie przewożonego mienia to element kluczowy podczas każdej przeprowadzki, dlatego też nasi pracownicy dostarczają niezbędne materiały do pakowania i elementy zabezpieczające - kartony, folie, pojemniki, koce transportowe i inne. Dodatkowo oferujemy naszym Klientom profesjonalny serwis pakowania mienia przez naszych fachowców.

Przeprowadzka

Każda usługa składa się z kilku etapów: pakowanie, załadunek, transport, wniesienie, rozpakowanie i ustawienie w wyznaczonym miejscu. Nad prawidłowym przebiegiem każdego z etapów czuwa doświadczony koordynator sprawujący bezpośrednią pieczę nad procesem relokacji wraz z zespołem fachowców. Każdy ewentualny problem jaki możemy napotkać w toku realizacji jest przez nas rozpatrywany już na etapie planowania dzięki czemu sam proces Przeprowadzki jest procesem wolnym od błędów i szybkim.

Sprzątanie
i utylizacja 

Zależy nam na tym, by po zakończonej usłudze Klient mógł cieszyć się z korzystania z nowego miejsca, dlatego nasze ekipy realizacyjne zajmują się sprzątaniem po usłudze, wynoszeniem zbędnych materialów i ewentualnych opakowań przygotowując lokalizację docelową do "odbioru". Dodatkowo nasi pracownicy zajmują się utylizacją zużytego lub niechcianego sprzętu RTV/AGD oraz mebli.

Badanie
satysfakcji 

Po zakończonej usłudze prosimy o wypełnienie Ankiety Satysfakcji, za pośrednictwem której badamy poziom zadowolenia naszych Klientów.
(99,9% naszych Klientów poleciłoby naszą firmę swoim przyjaciołom.)

BEZPIECZEŃSTWO

Posiadane przez nas polisy ubezpieczeniowe i bezpieczeństwo w postaci rękojmi za wykonanie usługi to gwarancja pokazująca troskę z jaką podchodzimy do mienia Klienta. Każda realizacja usługi przeprowadzkowej jest kompleksowo ubezpieczona w oku całego procesu.


Co oferujemy?

Zapewniamy kompleksowe ubezpieczenie usługi podczas całego procesu przeprowadzkowego ubezpieczając nie tylko mienie Klientów, ale także obejmujemy ochroną mienie osób trzecich z którymi mamy styczność w toku przeprowadzki jak również budynki, w których przeprowadzana jest usługa. Do naszego wachlarza polis ubezpieczeniowych należą:

OC Działalności Przeprowadzkowej

Ubezpieczenie OC Działalności Przeprowadzkowej od wszelkiego ryzyka utraty lub uszkodzenia mienia Klienta w toku pracy pracowników firmy DTS do kwoty 1.100.000 PLN.

OC Przewoźnika Drogowego

Ubezpieczenie OC Przewoźnika Drogowego zarówno w transporcie krajowym jak i międzynarodowym pozwala nam na ubezpieczenie ewentualnej szkody powstałej podczas transportu (w tym utraty mienia) do kwoty 3.000.000 PLN.

All Risk (Cargo)

Ubezpieczenie All Risk (Cargo), które zawierane jest na czas usługi i dostosowane jest indywidualnie do oczekiwań Klienta, honorowane na całym świecie.

Nasza flota

Waga jaką przywiązujemy do bezpieczeństwa mienia naszych Klientów ma swe odbicie nie tylko w podejściu do realizowanych usług, ale także w sprzęcie jakim dysponujemy. Nasze samochody transportowe są regularnie kontrolowane w autoryzowanych stacjach technicznych, zaś ich wiek nie przekracza w lat. Nasza flota to na obecną chwilę 115 samochodów dostawczych marki Mercedes Benz dostosowanych do przewozu ładunków delikatnych, wymagających precyzyjnego zamocowania podczas transportu.

Tandem IVECO + przyczepa (90 m³, DMC 28T)

Zestaw, który wykorzystywany jest przez nas w przypadku przeprowadzek międzynarodowych. Jego ładowność i możliwości transportowe pozwalają ze skutecznością na przewóz dobytku dużej rodziny niezależnie od punktu docelowego.

Iveco  (45 m³, DMC 12T)

Ciężarówki służące do realizacji jednych z najcięższych zadań. Każda z nich wyposażona jest w windę o ładowności 2 ton, dzięki czemu załadunek towaru przebiega sprawnie, zaś objętość transportowa pozwala na transport dowolnego ładunku w kraju i za granicą.

MAN (35 m³, DMC 7.5T)

Samochody idealne do logistyki miejskiej, które dzięki maksymalnej ładowności (7,5T) mogą wjechać do miasta bez specjalnych zezwoleń. Ze względu na dużą ładowność stanowią doskonały środek transportu przy większych przeprowadzkach.

Mercedes Sprinter kontener (18 m³, DMC 3.5T)

Filar floty DTS. Idealne w logistyce miejskiej dzięki zastosowaniu zabudowy kontenerowej, pozwalającej na bezpieczne mocowanie przewożonego ładunku. Każdy z meblowozów wyposażony jest w podłogi antypoślizgowe, a także pasy i listwy mocujące do przewozu ładunków delikatnych.

Mercedes Sprinter furgon (12 m³, DMC 3.5T)

Idealne w dalekich trasach, cechujący się małym spalaniem, dużą prędkością oraz wysokim komfortem stanowi idealny wybór w przypadku niedużych relokacji miejskich, w których liczy się czas.

Peugeot Partner (3 m³, DMC 2.5T)

Najmniejszy pojazd floty DTS wykorzystywany przy dostawach materiałów do pakowania i transporcie małych ładunków jednoosobowych, które nie wymagają angażowania w proces przeprowadzki dużych samochodów transportowych.


Różnorodność samochodów w naszej flocie pozwala nam na dobranie odpowiedniego środka transportu do specyfiki przeprowadzanej usługi i wymogów Klienta.

MAGAZYNOWANIE MIENIA

Niezależnie od specyfiki wykonywanej usługi i indywidualnych preferencji Klienta jesteśmy przygotowani do magazynowania powierzonego nam mienia. Bez względu na gabaryt jak również czas przechowywania dóbr nasi specjaliści zadbają o ich należyte zabezpieczenie w jednym z naszych nowoczesnych magazynów.

Skrzynie magazynowe

Powierzone nam mienie przechowywane jest w specjalnie przeznaczonych do tego skrzyniach magazynowych. Wykonane według międzynarodowych standardów zapewniają należytą ochronę niezależnie od czasu przechowywania. Każda skrzynia opatrzona zostaje listą przedmiotów, które zostały w niej umieszczone, co pozwala na szybką identyfikację i lokalizację wybranych składników mienia Klienta. Nasze skrzynie pozwalają na wysyłkę towaru w przypadku wysyłki zagranicznej bez jego przeładowywania, zaś umieszczone na każdej skrzyni plomby stanowią zabezpieczenie przed niepożądanym otwarciem.

Atrakcyjne warunki cenowe

Dla osób korzystających z usług firmy przygotowujemy preferencyjne warunki cenowe magazynowania.

Magazyn jest monitorowany 24/7

Każdy z magazynów znajduje się na terenie będącym pod stałym nadzorem monitoringu.

Lokalizacja w centrum największych miast

Magazyny w dogodnych lokalizacjach, pozwalające na łatwy i szybki dostęp do magazynowanego mienia.

Bezpieczeństwo powierzonych nam przedmiotów

Posiadamy ubezpieczenie mienia składowanego w każdym z naszych magazynów.

Materiały zabezpieczające

W DTS Przyjemne Przeprowadzki przykładamy należytą uwagę do każdego aspektu świadczonej usługi. Bezpieczeństwo jakie oferujemy naszym Klientom znajduje swe odbicie także w stosowanych przez nas materiałach zabezpieczających, które dzięki swemu zróżnicowaniu pozwalają na właściwe zabezpieczenie każdego elementu składowego mienia dając tym samym pewność, że transportowany przez nas towar dotrze na miejsce nienaruszony.

9 rodzajów opakowań kartonowych do różnych zastosowań

W naszej ofercie posiadamy aż 9 różnych opakowań kartonowych dostosowanych rozmiarami do przewozu zróżnicowanych elementów składowych mienia, od drobnych przedmiotów osobistych, po duże przedmioty takie jak pościele czy akcesoria kuchenne.

Folia stretch

Służąca do zabezpieczania mebli przed wpływem warunków atmosferycznych i osadzaniem się kurzu podczas realizacji usługi, bądź magazynowania mienia stanowi podstawową formę ochrony przedmiotów wielkogabarytowych.

Folia pęcherzykowa

Tłumiąca wstrząsy podczas długich tras folia stosowana do przedmiotów delikatnych i podatnych na uszkodzenia mechaniczne. Idealna w przypadku przewozu elektroniki z racji swoich możliwości eliminowania wyładowań elektrostatycznych.

Koce amortyzujące

Koce służące do izolacji mienia układanego w samochodzie transportowym jak również okrywania przedmiotów o nieregularnych kształtach podatnych na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo stanowią dobrą izolację termiczną dla przedmiotów podatnych na skoki temperatury.

Papier pakowy

Podstawowy materiał używany przy pakowaniu elementów wyposażenia kuchni czy elementów szklanych. Zabezpieczenie każdego przedmiotu zapewnia ochronę przed powstawaniem rys i innych niepożądanych efektów wstrząsów pełniąc rolę izolatora pomiędzy poszczególnymi elementami.

Skrzynie drewniane

Specjalnie przygotowane według naszych standardów skrzynie do zabezpieczenia przedmiotów o szczególnym znaczeniu i wysokich wymogach transportowych takich jak obrazy, rzeźby i antyki. Wykorzystywane również w przypadku oceanicznych przesyłek kontenerowych.

Kontenery kurierskie

Pojemniki wykonane z plastiku absorbującego w znacznym stopniu uderzenia stanowią doskonałe zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wykorzystywane w przypadku materiałów wymagających wyjątkowej ochrony, posiadają możliwość zaplombowania.

Torebki strunowe

Opakowania zbiorcze przeznaczone do drobnych elementów składowych mienia Klienta pozwalające w szybkim czasie na spakowanie zawartości szuflad biurka lub drobnych akcesoriów łazienkowych stanowią idealne uzupełnienie wachlarza oferowanych przez nas materiałów zabezpieczających.

Background Image

Wybierają nas najlepsi

Z dumą prezentujemy listę wybranych firm, dla których mieliśmy przyjemność świadczyć nasze usługi

Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
DTS Przyjemne Przeprowadzki

DTS Przyjemne Przeprowadzki
ul. Pałacowa 26
80-180 Gdańsk - Kowale

handlowy@dts.pl
+48 (22) 526 1000

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Nasz dział handlowy z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje atrakcyjną ofertę przyjemnej przeprowadzki.

CENTRALA

DTS Przyjemne Przeprowadzki
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa
E-mail: handlowy@dts.pl
Telefon: +48 (22) 526 1000 

Napisz do nas

CERTYFIKATY I STOWARZYSZENIA

IAM
AMSA
PSP
ISO