Background Image

Przeprowadzka międzynarodowa?
Z przyjemnością!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą skierowaną do osób planujących relokację międzynarodową. Jeżeli interesują Państwa przeprowadzki prywatne, bądź firmowe, odsyłamy do poniższych działów.

Maciej Szczuko


Przyjemne przeprowadzki

Relokacja międzynarodowa to jedno z najbardziej złożonych zadań. To nie tylko zdolność przewiezienia mienia naszych Klientów na drugi koniec świata. To także umiejętność sporządzania wymaganej dokumentacji spełniającej międzynarodowe regulacje prawne, to kwestia ubezpieczeń, umów przewozowych i ścisłego trzymania się terminów. Wszystko to odbywać musi się idealnie na czas i w zgodzie z oczekiwaniami Klienta, który po przyjeździe do nowej lokalizacji może cieszyć się swoim dobytkiem od pierwszych chwil.
W DTS Przyjemne Przeprowadzki wiemy jak sprostać najcięższym zadaniom tak, by prócz zadowolenia pozostawiać po sobie poczucie rzetelności i nieskazitelnego profesjonalizmu.
-
Maciej Szczuko
Sales Manager

W ramach przeprowadzek międzynarodowych oferujemy:

Międzynarodowy transport mienia przesiedleńczego

Rozbudowana sieć międzynarodowych partnerów i szerokie doświadczenie umożliwia nam transport mienia w najodleglejsze zakątki świata. Z powodzeniem dokonujemy przeprowadzek osób prywatnych, firm, instytucji, pracowników ambasad.

Przygotowanie dokumentów eksportowych i importowych

Pomagamy naszym Klientom na każdym etapie przeprowadzki dotyczy to także przygotowania niezbędnej dokumentacji do agencji celnych takiej jak listy przewozowe, upoważnienia czy dokumenty zwalniające z płatności celno-podatkowych.

Fracht lądowy, morski i powietrzny

W zależności od punktu docelowego dobieramy w toku planowania całej trasy jaką ma do pokonania mienie Klienta odpowiednie środki transportu - drogą lądową, morską oraz powietrzną. Wszystko to w zgodzie z indywidualnymi preferencjami Klienta.

Transport mebli

Zajmujemy się fachowym transportem mebli wielkogabarytowych, a także elementów meblowych. Każdy z elementów jest przez nast starannie zabezpieczany na czas transportu przy użyciu najlepszych materiałów spełniających nasze wymogi.

Transport sprzętu elektronicznego oraz RTV/AGD

Nasi pracownicy z nalezytą dbałością zabezpieczają wszelkie akcesoria elektroniczne i akcesoria użytku domowego tak, by prócz uszkodzeń mechanicznych wyeliminować możliwości powstawania wyładowań elektrostatycznych.

Transport instrumentów muzycznych, w tym pianina i fortepianu

Zajmujemy się kompleksowym transportem instrumentów muzycznych w tym pianin i fortepianów zabezpieczając wszelkie elementy składowe. Zajmujemy się także organizacją pozwoleń na wywóz jak również ubezpieczeń przewożonego sprzętu.

Transport dzieł sztuki i antyków

Z powodzeniem realizujemy przeprowadzki dzieł sztuki - antyków, rzeźb, obrazów i innych, dbając o należyte zabezpieczenie przewożonego mienia i zapewnienie optymalnych warunków na czas transportu zgodnie ze specyfiką transportowanych dóbr.

Transport zwierząt

Przewóz zwierząt domowych nie stanowi dla nas problemu. Nasi pracownicy zajmą sie przygotowaniem niezbędnej dokumentacji przewozowej, skompletowaniem certyfikatów i zaświadczeń, a także przedłożeniem ich odpowiednim organom kontrolnym.

Zakres usług:

Dostawa materiałów do pakowania

Przed każdą usługa przeprowadzkową dostarczamy naszym Klientom niezbędną ilośc odpowiednich materiałów zabezpieczających, które pozwalają na właściwe zabezpieczenie transportowanych przedmiotów.

Zabezpieczenie ciągów komunikacyjnych

Przed każdą usługą zabezpieczamy ciągi komunikacyjne i windy zarówno w lokalizacji początkowej jak i docelowej tak, by żaden element otoczenia i mienia Klienta nie uległ uszkodzeniu mechanicznemu.

Pakowanie mienia przez zespół profesjonalistów

Transportowane przedmioty są zabezpieczane przez naszych pracowników, następnie spakowywane i przygotowywane do transportu dedykowanym do tego celu specjalnym meblowozem.

Pakowanie rzeczy prywatnych

Na życzenie Klienta nasi specjaliści zajmą się spakowaniem rzeczy osobistych takich jak odzież czy dokumenty, a następnie umieszczone w oznakowanych kartonach i pojemnikach transportowych.

Załadunek oraz zabezpieczenie mienia

Niezależnie od środka transportu przewożone mienie zabezpieczane jest kocami transportowymi, pasami mocującymi, foliami stretch, a następnie umieszczane w specjalnych skrzyniach transprotowych.

Transport do miejsca docelowego

Transport powierzonego nam mienia odbywa się za pomocą dedykowanego do tego celu odpowiednio dobranego samochodu, za pomoca samolotów, a także drogą morską na pokładzie statku lub promu.

Wniesienie przewożonego mienia

Nasi specjaliści dostarczą przewożony ładunek bez względu na szerokość klatek schodowych, dostępnośc wind czy numer piętra korzystając z z wózków transportowych, wind zewnętrznych i schodołazów.

Rozładunek i ustawienie mienia zgodnie ze wskazówkami klienta

Przetransportowane mienie Klienta jest rozładowywane, a następnie ustawiane zgodnie z jego wskazówkami mając na względzie bezpieczeństwo otoczenia, podłóg i przedmiotów zlokalizowanych w mieszkaniu.

Montaż i demontaż mebli

W ramach realizacji usługi nasi pracownicy dokonują demontażu mebli i elementów meblowych w celu ich bezpieczego transportu, a następnie ich montażu w lokalizacji docelowej.

Instalacja urządzeń RTV/AGD

Podczas przeprowadzki świadczymy również usługi instalacyjne sprzętu RTV i AGD, które dokonywane są przez wykwalifikowanych pracowników.

Magazynowanie mienia

Na życzenie Klienta dokonujemy magazynowania wybranych składników mienia w jednym z wybranych magazynów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Sprzątanie i utylizacja

Po zakończonej usłudze nasi pracownicy zadbają o porządek, sprzątną zarówno pomieszczenia w lokalizacji początkowej i docelowej jak również zutylizują na życzenie Klienta niepotrzebne sprzęty.

After-move service

W ramach świadczonej usługi przeprowadzkowej oferujemy możliwość wykonania dodatkowych prac w ramach których nanosimy drobne poprawki przy ustawieniu mienia.

Ubezpieczenie powierzonego mienia

Każda usługa przeprowadzkowa objęta jest ubezpieczeniem na kwotę 3.000.000 zł.

Fachowe pakowanie

Bezpieczeństwo przewożonego mienia naszych Klientów to dla nas kwestia najwyższej wagi. Dzięki specjalnie opracowanemu zestawowi kartonów i materiałów ochronnych mamy pewność, że transportowane przedmioty są zabezpieczone w sposób profesjonalny, który pozwala na uniknięcie uszkodzeń w toku realizacji usługi.

Bezpieczny transport

Nasza zróżnicowana flota samochodów przygotowana jest do transportu każdego rodzaju materiałów. Dzięki zabezpieczeniom w postaci podłóg antypoślizgowych, listw i pasów mocujących jesteśmy w stanie dostarczyć nawet najbardziej delikatny sprzęt do miejsca docelowego bez najmniejszego uszczerbku.

24/7 Osobisty doradca

Do każdego z Klientów delegowany jest osobisty doradca, który pomaga przejść przez cały proces przeprowadzki służąc swoim doświadczeniem zdobytym podczas tysięcy relokacji. Dzięki sprawnemu planowaniu i koordynacji działań zespołu realizacyjnego oferujemy wsparcie Klientów na każdym etapie świadczonej usługi.

Przeprowadzka? Z DTS to nie problem.

Planujesz przeprowadzkę za ocean? A może do sąsiadujących z Polską Niemiec? Niezależnie od miejsca destynacji DTS zorganizuje dla Ciebie Twoją przyjemną przeprowadzkę.

Starannie zaplanujemy i zrealizujemy dla Ciebie Twoją przeprowadzkę międzynarodową uwzględniając wszystkie potrzeby i sugestie. Naszym Klientom proponujemy spotkanie z naszym Handlowcem, który pomoże zaplanować i wytłumaczyć wszystkie aspekty przeprowadzki.

Międzynarodowi
partnerzy

Stale powiększana międzynarodowa sieć partnerów pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych transportów towarów do miejsca zlokalizowanych w najdalszych zakątkach świata.

Bezpieczne
pakowanie

Transportowane mienie jest zabezpieczane przy użyciu materiałów jak choćby skrzynie transportowe, które spełniają nie tylko wymagania Klienta, ale i wszelkie wymogi międzynarodowe

Magazynowanie
mienia

Dzięki rozbudowanej sieci magazynowej jesteśmy w stanie skompletować transportowany ładunek i zmagazynować go w dogodnej dla Klienta lokalizacji na czas pozwalający na nalezyte przygotowanie procesu relokacji.

Kompleksowe
ubezpieczenie

Każda przeprowadzka międzynarodowa ubezpieczona jest przez nas na kwotę 3 mln złotych. Dodatkowo oferujemy możliwość ubezpieczenia typu All Risk dostosowywanego do specyfiki transportowanego ładunku.

Bezpieczna
flota

Dysponujemy flotą 115 aut o różnej kubaturze, ładowności i zastosowaniu dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie środki transportu drogowego dla realizowanego zlecenia.

Międzynarodowa
jakość

Należymy do elitarnego grona branżowych ekspertów zrzeszonych w stowarzyszeniach międzynarodowych - American Moving and Storage Association, International Association of Movers, Polskie Stowarzyszenie Przeprowadzkowe.

Odprawa
celna

Zajmujemy się wszelkimi formalnościami przy organizowaniu odpraw celnych i kompletowaniu niezbędnej dokumentacji przewozowej: listy mienia, upoważnień, zaświadczeń oraz dokumentów umożliwiających zwolnienia od płatności celnych.

Team Member

Rozliczanie
z pracodawcą

Zajmujemy się kompletowaniem dokumentacji, rozliczeniem usługi z pracodawcą i wypełnianiem procedur wewnętrznych w przypadku relokowania osób zmieniających miejsce zamieszkania w ramach zmiany miejsca zatrudnienia.

Przeprowadzka Krok po Kroku


Umów się z doradcą
(22) 526 1000

Zachęcamy do skontaktowania się z naszym działem handlowym, który bezpłatnie udzieli odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania, udzieli wskazówek dotyczących przeprowadzki, dokona wyceny i umówi się na spotkanie w celu zapoznania się ze szczegółami przeprowadzki i całym jej procesem.

Wizja
lokalna

Każdą z przeprowadzek rozpoczynamy od oglądzin miejsca w którym bedziemy pracować. Pozwala nam to na własciwą ocenę złożoności procesu relokacyjnego, a także potrzeb zaangażowania odpowiednich zasobów ludzkich jak również odpowiedniego sprzętu. Dzięki temu znamy każdą z potrzeb naszego Klienta, jego oczekiwania, a także jestesmy w stanie nakreslić szczegółowy plan profesjonalnej usługi przeprowadzkowej.

Oferta
i wycena

Przygotowana przez nas propozycja działań i kosztorys przedstawiane są do akceptacji Klienta. Na tym etapie podpisujemy umowę określającą wzajemne zobowiązania stron i zakres ich obowiązków.

Przygotowanie
dokumentacji eksportowej

W ramach przeprowadzek międzynarodowych oferujemy naszym Klientom pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji celnej, tj.: listy mienia, zaświadczenia, pozwolenia na wywóz czy upoważnienia.

Pakowanie

Należyte zabezpieczenie przewożonego mienia to element kluczowy podczas każdej przeprowadzki, dlatego też nasi pracownicy dostarczają niezbędne materiały do pakowania i elementy zabezpieczające - kartony, folie, pojemniki, koce transportowe i inne. Dodatkowo oferujemy naszym Klientom profesjonalny serwis pakowania mienia przez naszych fachowców.

Załadunek
i transport

Po odpowiednim spakowaniu mienia możemy przystąpić do załadunku i bezpiecznego transportu. Nasze pojazdy posiadają takie udogodnienia jak podnośniki, pasy mocujące czy podłogi antypoślizgowe, które gwarantują maksymalne bezpieczeństwo przewożonego ładunku.

Fracht lądowy, morski
lub powietrzny

Naszym Klientom oferujemy transport drogą lądową, wodną lub powietrzną w zależności od potrzeb i miejsca destynacji.

Przygotowanie
dokumentacji importowej

Pomagamy zaaranżować wymagane dokumenty niezbędne do zwolnienia z należności celno-podatkowych.

Wniesienie
i rozpakowanie

Nigdy nie zostawiamy Klientów w potrzebie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom takim jak windy czy roboty transportowe, dostarczamy ładunki nawet do niedostępnych miejsc. Ponadto transportowane mienie możemy rozstawić zgodnie z sugestiami Klienta, a także dokonać drobnego montażu.

Sprzątanie
i utylizacja

Staramy się, aby po zakończonej przeprowadzce nasi Klienci mogli niemal od razu zacząć korzystać z nowego biura lub mieszkania. Sprzątamy zużyte opakowania i inne pozostałości po relokacji. Na zlecenie Klientów możemy zadbać o utylizację niepotrzebnych mebli oraz sprzętu RTV i AGD.

Badanie
satysfakcji

Po zakończonej usłudze prosimy o wypełnienie Ankiety Satysfakcji, za pośrednictwem której badamy poziom zadowolenia naszych Klientów.
(99,9% naszych Klientów poleciłoby naszą firmę swoim przyjaciołom.)

BEZPIECZEŃSTWO

Posiadane przez nas polisy ubezpieczeniowe i bezpieczeństwo w postaci rękojmi za wykonanie usługi to gwarancja pokazująca troskę z jaką podchodzimy do mienia Klienta. Każda realizacja usługi przeprowadzkowej jest kompleksowo ubezpieczona w oku całego procesu.


Co oferujemy?

Zapewniamy kompleksowe ubezpieczenie usługi podczas całego procesu przeprowadzkowego ubezpieczając nie tylko mienie Klientów, ale także obejmujemy ochroną mienie osób trzecich z którymi mamy styczność w toku przeprowadzki jak również budynki, w których przeprowadzana jest usługa. Do naszego wachlarza polis ubezpieczeniowych należą:

OC Działalności Przeprowadzkowej

Ubezpieczenie OC Działalności Przeprowadzkowej od wszelkiego ryzyka utraty lub uszkodzenia mienia Klienta w toku pracy pracowników firmy DTS do kwoty 1.100.000 PLN.

OC Przewoźnika Drogowego

Ubezpieczenie OC Przewoźnika Drogowego zarówno w transporcie krajowym jak i międzynarodowym pozwala nam na ubezpieczenie ewentualnej szkody powstałej podczas transportu (w tym utraty mienia) do kwoty 3.000.000 PLN.

All Risk (Cargo)

Ubezpieczenie All Risk (Cargo), które zawierane jest na czas usługi i dostosowane jest indywidualnie do oczekiwań Klienta, honorowane na całym świecie.

Nasza flota

Waga jaką przywiązujemy do bezpieczeństwa mienia naszych Klientów ma swe odbicie nie tylko w podejściu do realizowanych usług, ale także w sprzęcie jakim dysponujemy. Nasze samochody transportowe są regularnie kontrolowane w autoryzowanych stacjach technicznych, zaś ich wiek nie przekracza w lat. Nasza flota to na obecną chwilę 115 samochodów dostawczych marki Mercedes Benz dostosowanych do przewozu ładunków delikatnych, wymagających precyzyjnego zamocowania podczas transportu.

Tandem IVECO + przyczepa (90 m³, DMC 28T)

Zestaw, który wykorzystywany jest przez nas w przypadku przeprowadzek międzynarodowych. Jego ładowność i możliwości transportowe pozwalają ze skutecznością na przewóz dobytku dużej rodziny niezależnie od punktu docelowego.

Iveco  (45 m³, DMC 12T)

Ciężarówki służące do realizacji jednych z najcięższych zadań. Każda z nich wyposażona jest w windę o ładowności 2 ton, dzięki czemu załadunek towaru przebiega sprawnie, zaś objętość transportowa pozwala na transport dowolnego ładunku w kraju i za granicą.

MAN (35 m³, DMC 7.5T)

Samochody idealne do logistyki miejskiej, które dzięki maksymalnej ładowności (7,5T) mogą wjechać do miasta bez specjalnych zezwoleń. Ze względu na dużą ładowność stanowią doskonały środek transportu przy większych przeprowadzkach.

Mercedes Sprinter kontener (18 m³, DMC 3.5T)

Filar floty DTS. Idealne w logistyce miejskiej dzięki zastosowaniu zabudowy kontenerowej, pozwalającej na bezpieczne mocowanie przewożonego ładunku. Każdy z meblowozów wyposażony jest w podłogi antypoślizgowe, a także pasy i listwy mocujące do przewozu ładunków delikatnych.

Mercedes Sprinter furgon (12 m³, DMC 3.5T)

Idealne w dalekich trasach, cechujący się małym spalaniem, dużą prędkością oraz wysokim komfortem stanowi idealny wybór w przypadku niedużych relokacji miejskich, w których liczy się czas.

Peugeot Partner (3 m³, DMC 2.5T)

Najmniejszy pojazd floty DTS wykorzystywany przy dostawach materiałów do pakowania i transporcie małych ładunków jednoosobowych, które nie wymagają angażowania w proces przeprowadzki dużych samochodów transportowych.


Różnorodność samochodów w naszej flocie pozwala nam na dobranie odpowiedniego środka transportu do specyfiki przeprowadzanej usługi i wymogów Klienta.

MAGAZYNOWANIE MIENIA

Niezależnie od specyfiki wykonywanej usługi i indywidualnych preferencji Klienta jesteśmy przygotowani do magazynowania powierzonego nam mienia. Bez względu na gabaryt jak również czas przechowywania dóbr nasi specjaliści zadbają o ich należyte zabezpieczenie w jednym z naszych nowoczesnych magazynów.

Skrzynie magazynowe

Powierzone nam mienie przechowywane jest w specjalnie przeznaczonych do tego skrzyniach magazynowych. Wykonane według międzynarodowych standardów zapewniają należytą ochronę niezależnie od czasu przechowywania. Każda skrzynia opatrzona zostaje listą przedmiotów, które zostały w niej umieszczone, co pozwala na szybką identyfikację i lokalizację wybranych składników mienia Klienta. Nasze skrzynie pozwalają na wysyłkę towaru w przypadku wysyłki zagranicznej bez jego przeładowywania, zaś umieszczone na każdej skrzyni plomby stanowią zabezpieczenie przed niepożądanym otwarciem.

Atrakcyjne warunki cenowe

Dla osób korzystających z usług firmy przygotowujemy preferencyjne warunki cenowe magazynowania.

Magazyn jest monitorowany 24/7

Każdy z magazynów znajduje się na terenie będącym pod stałym nadzorem monitoringu.

Lokalizacja w centrum największych miast

Magazyny w dogodnych lokalizacjach, pozwalające na łatwy i szybki dostęp do magazynowanego mienia.

Bezpieczeństwo powierzonych nam przedmiotów

Posiadamy ubezpieczenie mienia składowanego w każdym z naszych magazynów.

Materiały zabezpieczające

W DTS Przyjemne Przeprowadzki przykładamy należytą uwagę do każdego aspektu świadczonej usługi. Bezpieczeństwo jakie oferujemy naszym Klientom znajduje swe odbicie także w stosowanych przez nas materiałach zabezpieczających, które dzięki swemu zróżnicowaniu pozwalają na właściwe zabezpieczenie każdego elementu składowego mienia dając tym samym pewność, że transportowany przez nas towar dotrze na miejsce nienaruszony.

9 rodzajów opakowań kartonowych do różnych zastosowań

W naszej ofercie posiadamy aż 9 różnych opakowań kartonowych dostosowanych rozmiarami do przewozu zróżnicowanych elementów składowych mienia, od drobnych przedmiotów osobistych, po duże przedmioty takie jak pościele czy akcesoria kuchenne.

Folia stretch

Służąca do zabezpieczania mebli przed wpływem warunków atmosferycznych i osadzaniem się kurzu podczas realizacji usługi, bądź magazynowania mienia stanowi podstawową formę ochrony przedmiotów wielkogabarytowych.

Folia pęcherzykowa

Tłumiąca wstrząsy podczas długich tras folia stosowana do przedmiotów delikatnych i podatnych na uszkodzenia mechaniczne. Idealna w przypadku przewozu elektroniki z racji swoich możliwości eliminowania wyładowań elektrostatycznych.

Koce amortyzujące

Koce służące do izolacji mienia układanego w samochodzie transportowym jak również okrywania przedmiotów o nieregularnych kształtach podatnych na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo stanowią dobrą izolację termiczną dla przedmiotów podatnych na skoki temperatury.

Papier pakowy

Podstawowy materiał używany przy pakowaniu elementów wyposażenia kuchni czy elementów szklanych. Zabezpieczenie każdego przedmiotu zapewnia ochronę przed powstawaniem rys i innych niepożądanych efektów wstrząsów pełniąc rolę izolatora pomiędzy poszczególnymi elementami.

Skrzynie drewniane

Specjalnie przygotowane według naszych standardów skrzynie do zabezpieczenia przedmiotów o szczególnym znaczeniu i wysokich wymogach transportowych takich jak obrazy, rzeźby i antyki. Wykorzystywane również w przypadku oceanicznych przesyłek kontenerowych.

Kontenery kurierskie

Pojemniki wykonane z plastiku absorbującego w znacznym stopniu uderzenia stanowią doskonałe zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wykorzystywane w przypadku materiałów wymagających wyjątkowej ochrony, posiadają możliwość zaplombowania.

Torebki strunowe

Opakowania zbiorcze przeznaczone do drobnych elementów składowych mienia Klienta pozwalające w szybkim czasie na spakowanie zawartości szuflad biurka lub drobnych akcesoriów łazienkowych stanowią idealne uzupełnienie wachlarza oferowanych przez nas materiałów zabezpieczających.

Background Image

Wybierają nas najlepsi

Z dumą prezentujemy listę wybranych firm, dla których mieliśmy przyjemność świadczyć nasze usługi

Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
DTS Przyjemne Przeprowadzki

DTS Przyjemne Przeprowadzki
ul. Pałacowa 26
80-180 Gdańsk - Kowale

handlowy@dts.pl
+48 (22) 526 1000

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Nasz dział handlowy z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje atrakcyjną ofertę przyjemnej przeprowadzki.

CENTRALA

DTS Przyjemne Przeprowadzki
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa
E-mail: handlowy@dts.pl
Telefon: +48 (22) 526 1000 

Napisz do nas

CERTYFIKATY I STOWARZYSZENIA

IAM
AMSA
PSP
ISO