Background Image

Przeprowadzka firmowa?
Z przyjemnością!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą skierowaną do Klientów biznesowych. Jeżeli interesują Państwa przeprowadzki prywatne, bądź międzynarodowe, odsyłamy do poniższych działów.

Adam Bajorek


Przyjemne przeprowadzki

Przeprowadzka firmy, niezależnie od tego czy jest to niewielki biznes rodzinny czy też biurowiec zdolny pomieścić tysiące stanowisk, rządzi się takimi samymi prawami. To skrupulatny proces planowania każdego aspektu przeprowadzki w najmniejszych szczegółach i umiejętność koordynowania prac wielu zespołów jednocześnie.
To proces, który musi działać niczym szwajcarski zegarek, w którym nie ma miejsca na nawet najdrobniejszą pomyłkę. Od pracy naszych ludzi zależy nie tylko sprawna relokacja stanowisk, ale i płynność funkcjonowania całej firmy.
Jesteśmy dumni z zaufania jakim jesteśmy obdarzani każdego dnia, to największa nagroda za profesjonalizm, który wkładamy w każde z zadań.
-
Adam Bajorek
Dyrektor Handlowy

Dowiedz się dlaczego wybierają nas najlepsi!

Przeprowadzki firmowe to nasza specjalność. Dowiedz się w jaki sposób przygotowujemy się do realizacji usługi, poznaj system planowania i zabezpieczania transportowanego przez nas mienia, a także odkryj co sprawia, że wybierają nas najlepsi.

W ramach przeprowadzek firmowych oferujemy:

Przeprowadzki biur, firm, magazynów, archiwów, bibliotek, wystaw, urzędów i banków

W historii naszej firmy podejmowaliśmy się najbardziej nietypowych przeprowadzek jak choćby muzea, aż po blisko relokacje firm liczących ponad 2000 stanowisk.

Transport komputerów, serwerowni, UPSów, kserokopiarek, ploterów i sprzętu elektronicznego

Nasi pracownicy to fachowcy, którzy doskonale wiedzą jak dokonać rozłączenia, a następnie przyłączenia w docelowej lokalizacji specjalistycznego sprzętu elektronicznego.

Transport mebli, dokumentacji, sejfów i kas pancernych

Zajmujemy się transportem meblowym, całych stanowisk pracy, dokumentacji z wiernym jej odwzorowaniem w lokalizacji docelowej, a nawet sejfów i kas pancernych.

Transport maszyn, ciężkiego i specjalistycznego sprzętu

Dzięki windom zewnętrznym, schodołazom i windom załadunkowym potrafimy przeprowadzić transport nawet najcięższego sprzętu specjalistycznego.

Transport dzieł sztuki i antyków

Przeprowadzamy również profesjonalnie przygotowany transport dzieł sztuki i antyków dbając o ich prawidłowe zabezpieczneie i zagwarantowanie należytych warunków przewozowych.

Zakres usług:

Dostawa materiałów do pakowania

Przed każdą z usług dostarczamy niezbędne materiały do pakowania dostosowane do transportu elementów wyposażenia biurek, komputerów, monitorów, dokumentacji i innych elementów składowych.

Szkolenia pracowników

W celu zoptymalizowania czasu trwania przeprowadzki firmowej oferujemy pracownikom firmy szkolenie, które ułatwi zrozumienie złożoności procesu przeprowadzki i jej poszczególnych aspektów.

Uruchamianie stron informacyjnych

Na potrzeby Klientów przygotowujemy strony informacyjne, z których Klienci mogą pobrać materiały instruktażowe, harmonogramy przeprowadzek, a także dowiedzieć się więcej na temat samej usługi.

Zabezpieczenie ciągów komunikacyjnych

Przed przystąpieniem do każdej usługi starannie zabezpieczamy ciągi komunikacyjne, windy, korytarze, co pozwala nam na uniknięcie uszkodzeń przy transporcie przedmiotów wielkogabarytowych.

Pakowanie mienia przez zespół profesjonalistów

Naszym Klientom oferujemy usługe pakowania mienia przez zespół profesjonalistów, którzy w sposób fachowy dokonają oznakowania mienia, komputerów, dokumentacji i innych elementów w celu poprawnego odtworzenia ustaienia pierwotnego.

Montaż i demontaż

W ramach świadczonej usługi oferujemy naszym Klientom możliwość skorzystania z przeprowadzanej przez naszych fachowców usługi demontażowej w lokalizacji początkowej, a nastepnie montażowej w lokalizacji docelowej.

Rozłączanie i podłączanie komputerów

Nasi pracownicy rozłączą wszelki sprzęt IT, oznakują jego elementy składowe, a następnie dokonają odpowiedniego przyłączenia na stanowiskach pracy w nowej lokalizacji zgodnie ze wskazówkami Klienta.

Przewóz dokumentacji

Świadczymy usługi kompletowania, pakowania, znakowania, transportu i odtwarzania dokumentacji firmowej z archiwów w nowej lokalizacji według ustaleń Klienta.

Załadunek oraz zabezpieczanie mienia do transportu

Załadunek mienia wykonywany jest przez ekipy realizacyjne przy użyciu wind transportowych, a następnie zabezpieczany jest do transportu za pomocą kocy transportowych, mat antypoślizgowych, a także pasów mocujących.

Profesjonalne zabezpieczenie mienia gabarytowego

Niezależnie od gabarytu czy nietypowego kształtu przewożonego mienia nasz zespół zadba o jego prawidłowe zabezpieczenie, a następnie transport w miejsce docelowe.

Rozładunek i ustawienie mienia zgodnie ze wskazówkami klienta

W zlaeżności od preferencji Klienta dokonujemy rozładunku i ustawienia mienia zgodnie ze wskazówkami Klienta w celu odtworzenia pierwotnego układu lub ustawienia elementów wyposażenia według nowego planu.

Magazynowanie mienia

Na życzenie Klienta dokonujemy magazynowania wybranych składników mienia w jednym z wybranych magazynów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Sprzątanie i utylizacja

Po zakończonej usłudze nasi pracownicy zadbają o porządek, sprzątną zarówno pomieszczenia w lokalizacji początkowej i docelowej jak również zutylizują na życzenie Klienta niepotrzebne sprzęty.

After-move service

W ramach świadczonej usługi przeprowadzkowej oferujemy możliwość wykonania dodatkowych prac w ramach których nanosimy drobne poprawki przy ustawieniu mienia.

Ubezpieczenie powierzonego mienia

Każda usługa przeprowadzkowa objęta jest ubezpieczeniem na kwotę 3.000.000 zł.

Stała opieka handlowca

Każdy Klient otrzymuje osobistego doradcę pełniącego funkcje opiekuna całego procesu relokacyjnego, który zadba o każdy aspekt przeprowadzanej usługi i zadowolenie Klienta.

Fachowe pakowanie

Bezpieczeństwo przewożonego mienia naszych Klientów to dla nas kwestia najwyższej wagi. Dzięki specjalnie opracowanemu zestawowi kartonów i materiałów ochronnych mamy pewność, że transportowane przedmioty są zabezpieczone w sposób profesjonalny, który pozwala na uniknięcie uszkodzeń w toku realizacji usługi.

Bezpieczny transport

Nasza zróżnicowana flota samochodów przygotowana jest do transportu każdego rodzaju materiałów. Dzięki zabezpieczeniom w postaci podłóg antypoślizgowych, listw i pasów mocujących jesteśmy w stanie dostarczyć nawet najbardziej delikatny sprzęt do miejsca docelowego bez najmniejszego uszczerbku.

24/7 Osobisty doradca

Do każdego z Klientów delegowany jest osobisty doradca, który pomaga przejść przez cały proces przeprowadzki służąc swoim doświadczeniem zdobytym podczas tysięcy relokacji. Dzięki sprawnemu planowaniu i koordynacji działań zespołu realizacyjnego oferujemy wsparcie Klientów na każdym etapie świadczonej usługi.

Przeprowadzka? Z DTS to nie problem.

Planujesz przeprowadzkę? Nie wiesz od czego zacząć? Skontaktuj się z nami. Zaplanujemy ją dla Ciebie z przyjemnością.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi, gdzie wykwalifikowani przedstawiciele naszej firmy odpowiedzą na wszelkie pytania dtyczące procesu przeprowadzkowego, umówią się na spotkanie w sprawie wyceny kosztów realizacji usługi, a także udzielą niezbędnych informacji jak właściwie przygotować się do przeprowadzki.

Usługi
niestandardowe

W toku naszej pracy realizujemy nawet najbardziej złożone procesy przeprowadzkowe dla małych i dużych firm, a także rozmaitych instytucji roszerzając je o pakiety montażowe i utylizacyjne czy profesjonalne zabezpieczenie i montaż urzadzeń IT.

Wyposażenie profesjonalistów

W naszych zasobach posiadamy specjalistyczne auta transportowe posiadające na wyposażeniu listwy mocujące, pasy transportowe, podłogi antypoślizgowe, systemy GPS i wytrzymałe koce transportowe pozwalające na przewiezienie materiałów delikatnych.

Posiadamy robota i windę zewnętrzną

Niektóre przeprowadzki wymagają od nas uzycia specjalistycznych narzędzi jak robot do przewozu po schodach ładunków ciężkich czy winda zewnętrzna pozwalająca nam na dostęp do trudno dostępnych miejsc z zewnątrz budynku.

99,9%
zadowolonych klientów

Nasza praca monitorowana jest nie tylko w trakcie wykonywania usługi, ale także bezpośrednio po niej. W trosce o jakość świadczonych przez nas usług badamy poziom zadowolenia naszcyh Klientów, dzięki czemu mamy pewność, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

PSP, IAM, AMSA, międzynarodowe stowarzyszenie branżowe

Jesteśmy członkami międzynarodowych i polskich stowarzyszeń takich jak International Association of Movers, American Moving and Storage Association czy Polskie Stowarzyszenie Przeprowadzkowe regularnie audytowanych przez niezależnych branżowych ekspertów.

Zatrudniamy ponad 300 profesjonalistów

Doświadczony, profesjonalny personel to podstawa pomyslnie przeprowadzonej relokacji. Tylko firmy zatrudniające przeszkolony i stale podnoszący swe kwalifikacje personel mogą świadczyć usługi na najwyższym i jednakowo powtarzalnym poziomie.

Wdrożone
ISO 9001:2008

Działamy zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2008. Jest ona gwarancją powtarzalności jakości świadczonych usług. Dzięki wdrożonym procedurom obowiązującym w naszej firmie gwarantujemy naszym Klientom spokój o powodzenie przeprowadzanych usług przeprowadzkowych.

Team Member

Dysponujemy flotą ok.115 meblowozów

Nasza flota to nasza wizytówka. Umożliwiające przewiezienie całych biurowców 115 profesjonalnie dostosowanych aut transportowych wyposażonych we wszelkie materiały zabezpieczające umożliwia nam sprawną przeprowadzkę bez zaburzania pracy relokowanej przez nas firmy.

Team Member

Ponad 17 lat
doświadczenia

Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu najbardziej złożonych przeprowadzek firm pozwala nam na przygotowanie pakietu kompleksowych rozwiązań uwzględniających wszelkie aspekty przeprowadzki zgodnie z oczekiwaniami najbardziej wymagających Klientów.

18 oddziałów
w Polsce

ozbudowana sieć 18 oddziałów rozlokowanych na terenie całego kraju pozwala nam na doskonałą koordynację działań w lokalizacjach docelowych zlokalizowanych w najodleglejszych miejscach kraju zapewniając bezbłędną realizację nawet najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć logistycznych.

Realizujemy
nietypowe projekty

Niezależnie od tego czy przewozimy tysiące stanowisk pracy opróżniając drapacze chmur, czy największe polskie archiwa sięgające dziesiątek km długości DTS staje na wysokości zadania. Można nam zaufać. To opinie naszych Klientów, z których jesteśmy dumni.

Zaufało nam
ponad 1 mln Klientów

W czasie naszej działalności przewieźliśmy mienie ponad 1 mln Klientów. Zaufanie jakim codziennie jesteśmy obdarzani, jak również uzyskiwany poziom zadowolenia jest dla nas jedną z największych nagród.

Branżowe rekordy

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klienta udało się nam ustalić pewne branżowe rekordy, które jak dotąd nie zostały pobite.

Czy można skończyć przeprowadzkę 700 osób 24 godziny przed czasem?

Ten rekord ustanowiliśmy podczas przeprowadzki firmy Allianz zaplanowanej na 3 dni. Przewożąc ok. 40 ciężarówek w ciągu 12 godzinnej zmiany udało nam się skończyć dobę przed planowanym terminem.

Jak przeprowadzić 2000 pracowników jednej firmy w 3 weekendy?

Nikt w Polsce dotychczas nie pobił naszego rekordu, który udało nam się zrealizować podczas przeprowadzki firmy Polkomtel - operatora sieci komórkowej PLUS.

Kto da radę spakować i przewieźć 650 komputerów w 40 godzin?

W wydawnictwie Presspublica czas kiedy komputery są wyłączone należy do rzadkości. Podobnie było i tym razem, kiedy wszystkim zależało na tym, aby edytorzy jak najszybciej mogli wrócić do swoich zajęć.

Przeprowadzka Krok po Kroku


Umów się z doradcą
(22) 526 1000

Zachęcamy do skontaktowania się z naszym działem handlowym, który bezpłatnie udzieli odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania, udzieli wskazówek dotyczących przeprowadzki, dokona wyceny i umówi się na spotkanie w celu zapoznania się ze szczegółami przeprowadzki i całym jej procesem.

Wizja
lokalna

Każdą z przeprowadzek rozpoczynamy od oglądzin miejsca w którym bedziemy pracować. Pozwala nam to na własciwą ocenę złożoności procesu relokacyjnego, a także potrzeb zaangażowania odpowiednich zasobów ludzkich jak również odpowiedniego sprzętu. Dzięki temu znamy każdą z potrzeb naszego Klienta, jego oczekiwania, a także jestesmy w stanie nakreslić szczegółowy plan profesjonalnej usługi przeprowadzkowej.

Oferta
i wycena

Przygotowana przez nas propozycja działań i kosztorys przedstawiane są do akceptacji Klienta. Na tym etapie podpisujemy umowę określającą wzajemne zobowiązania stron i zakres ich obowiązków.

Materiały
dla pracowników

Przeprowadzka firmowa to nie tylko proces logistyczny, ale i wyzwanie związane z zarządzaniem personelem. W ramach kompleksowej usługi, dostarczamy Klientom instytucjonalnym materiały informacyjne do dystrybucji wśród pracowników. Dzięki nim personel łatwiej radzi sobie z niedogodnościami związanymi z relokacją.

Materiały
do pakowania

Odpowiednie zabezpieczenie przewożonych ładunków jest niezwykle istotne, toteż dostarczamy naszym Klientom zestaw gotowych materiałów do pakowania: kartonów, koców zabezpieczających i folii.

Szczegółowy
harmonogram

Jesteśmy punktualni. Nasi pracownicy działają zgodnie z ustalonym harmonogramem, dbając o to, by przeprowadzka zakończyła się w przewidzianym terminie. Wiemy, że dla naszych Klientów biznesowych każda godzina opóźnienia może być kosztowna, toteż często pracujemy w nietypowych godzinach, zapewniając tym samym płynną pracę firmy zleceniodawcy. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie optymalnych metod realizacji przeprowadzek, które pozwalają firmom szybciej wrócić do normalnego trybu pracy.

Zabezpieczenie
ciągów komunikacyjnych

Zawsze przed rozpoczęciem prac dokładnie zabezpieczamy ciągi komunikacyjne oraz windy tak aby nic nie uległo uszkodzeniu podczas przenoszenia przedmiotów o dużych gabarytach.

Załadunek
i transport

Nasze samochody są przystosowane do transportu małych i dużych ładunków. Udogodnienia, takie jak podnośniki, pasy mocujące czy antypoślizgowe podłogi gwarantują maksymalne bezpieczeństwo przewożonych ładunków.

Ubezpieczenie

Posiadamy najwyższą polisę ubezpieczeniową, która zabezpiecza
mienie naszych klientów do kwoty 3.000.000 PLN.

Wniesienie

Nigdy nie zostawiamy Klientów w potrzebie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom - takim jak windy czy roboty transportowe, dostarczamy ładunki nawet w nietypowe miejsca. Wąskie klatki schodowe czy brak windy nigdy nie są dla nas przeszkodą.

Magazynowanie

Nowa aranżacja wnętrz, wymiana części sprzętu czy zmiana zajmowanego metrażu często sprawiają, że po przeprowadzce niektóre przedmioty stają się zbędne. Klientom, którzy nie chcą ich wyrzucać lub sprzedawać, proponujemy magazynowanie. Jesteśmy w stanie przechować przedmioty o dowolnych gabarytach.

Sprzątanie
i utylizacja odpadów

Staramy się, aby po zakończonej przeprowadzce nasi Klienci mogli niemal od razu zacząć korzystać z nowego biura lub mieszkania. Sprzątamy zużyte opakowania i inne pozostałości po relokacji. Na zlecenie Klientów możemy zadbać o utylizację niepotrzebnych mebli oraz sprzętu RTV i AGD.

Badanie
satysfakcji

Po zakończonej usłudze prosimy o wypełnienie Ankiety Satysfakcji, za pośrednictwem której badamy poziom zadowolenia naszych Klientów.
(99,9% naszych Klientów poleciłoby naszą firmę swoim przyjaciołom.)

BEZPIECZEŃSTWO

Posiadane przez nas polisy ubezpieczeniowe i bezpieczeństwo w postaci rękojmi za wykonanie usługi to gwarancja pokazująca troskę z jaką podchodzimy do mienia Klienta. Każda realizacja usługi przeprowadzkowej jest kompleksowo ubezpieczona w oku całego procesu.


Co oferujemy?

Zapewniamy kompleksowe ubezpieczenie usługi podczas całego procesu przeprowadzkowego ubezpieczając nie tylko mienie Klientów, ale także obejmujemy ochroną mienie osób trzecich z którymi mamy styczność w toku przeprowadzki jak również budynki, w których przeprowadzana jest usługa. Do naszego wachlarza polis ubezpieczeniowych należą:

OC Działalności Przeprowadzkowej

Ubezpieczenie OC Działalności Przeprowadzkowej od wszelkiego ryzyka utraty lub uszkodzenia mienia Klienta w toku pracy pracowników firmy DTS do kwoty 1.100.000 PLN.

OC Przewoźnika Drogowego

Ubezpieczenie OC Przewoźnika Drogowego zarówno w transporcie krajowym jak i międzynarodowym pozwala nam na ubezpieczenie ewentualnej szkody powstałej podczas transportu (w tym utraty mienia) do kwoty 3.000.000 PLN.

All Risk (Cargo)

Ubezpieczenie All Risk (Cargo), które zawierane jest na czas usługi i dostosowane jest indywidualnie do oczekiwań Klienta, honorowane na całym świecie.

Nasza flota

Waga jaką przywiązujemy do bezpieczeństwa mienia naszych Klientów ma swe odbicie nie tylko w podejściu do realizowanych usług, ale także w sprzęcie jakim dysponujemy. Nasze samochody transportowe są regularnie kontrolowane w autoryzowanych stacjach technicznych, zaś ich wiek nie przekracza w lat. Nasza flota to na obecną chwilę 115 samochodów dostawczych marki Mercedes Benz dostosowanych do przewozu ładunków delikatnych, wymagających precyzyjnego zamocowania podczas transportu.

Tandem IVECO + przyczepa (90 m³, DMC 28T)

Zestaw, który wykorzystywany jest przez nas w przypadku przeprowadzek międzynarodowych. Jego ładowność i możliwości transportowe pozwalają ze skutecznością na przewóz dobytku dużej rodziny niezależnie od punktu docelowego.

Iveco  (45 m³, DMC 12T)

Ciężarówki służące do realizacji jednych z najcięższych zadań. Każda z nich wyposażona jest w windę o ładowności 2 ton, dzięki czemu załadunek towaru przebiega sprawnie, zaś objętość transportowa pozwala na transport dowolnego ładunku w kraju i za granicą.

MAN (35 m³, DMC 7.5T)

Samochody idealne do logistyki miejskiej, które dzięki maksymalnej ładowności (7,5T) mogą wjechać do miasta bez specjalnych zezwoleń. Ze względu na dużą ładowność stanowią doskonały środek transportu przy większych przeprowadzkach.

Mercedes Sprinter kontener (18 m³, DMC 3.5T)

Filar floty DTS. Idealne w logistyce miejskiej dzięki zastosowaniu zabudowy kontenerowej, pozwalającej na bezpieczne mocowanie przewożonego ładunku. Każdy z meblowozów wyposażony jest w podłogi antypoślizgowe, a także pasy i listwy mocujące do przewozu ładunków delikatnych.

Mercedes Sprinter furgon (12 m³, DMC 3.5T)

Idealne w dalekich trasach, cechujący się małym spalaniem, dużą prędkością oraz wysokim komfortem stanowi idealny wybór w przypadku niedużych relokacji miejskich, w których liczy się czas.

Peugeot Partner (3 m³, DMC 2.5T)

Najmniejszy pojazd floty DTS wykorzystywany przy dostawach materiałów do pakowania i transporcie małych ładunków jednoosobowych, które nie wymagają angażowania w proces przeprowadzki dużych samochodów transportowych.


Różnorodność samochodów w naszej flocie pozwala nam na dobranie odpowiedniego środka transportu do specyfiki przeprowadzanej usługi i wymogów Klienta.

MAGAZYNOWANIE MIENIA

Niezależnie od specyfiki wykonywanej usługi i indywidualnych preferencji Klienta jesteśmy przygotowani do magazynowania powierzonego nam mienia. Bez względu na gabaryt jak również czas przechowywania dóbr nasi specjaliści zadbają o ich należyte zabezpieczenie w jednym z naszych nowoczesnych magazynów.

Skrzynie magazynowe

Powierzone nam mienie przechowywane jest w specjalnie przeznaczonych do tego skrzyniach magazynowych. Wykonane według międzynarodowych standardów zapewniają należytą ochronę niezależnie od czasu przechowywania. Każda skrzynia opatrzona zostaje listą przedmiotów, które zostały w niej umieszczone, co pozwala na szybką identyfikację i lokalizację wybranych składników mienia Klienta. Nasze skrzynie pozwalają na wysyłkę towaru w przypadku wysyłki zagranicznej bez jego przeładowywania, zaś umieszczone na każdej skrzyni plomby stanowią zabezpieczenie przed niepożądanym otwarciem.

Atrakcyjne warunki cenowe

Dla osób korzystających z usług firmy przygotowujemy preferencyjne warunki cenowe magazynowania.

Magazyn jest monitorowany 24/7

Każdy z magazynów znajduje się na terenie będącym pod stałym nadzorem monitoringu.

Lokalizacja w centrum największych miast

Magazyny w dogodnych lokalizacjach, pozwalające na łatwy i szybki dostęp do magazynowanego mienia.

Bezpieczeństwo powierzonych nam przedmiotów

Posiadamy ubezpieczenie mienia składowanego w każdym z naszych magazynów.

Materiały zabezpieczające

W DTS Przyjemne Przeprowadzki przykładamy należytą uwagę do każdego aspektu świadczonej usługi. Bezpieczeństwo jakie oferujemy naszym Klientom znajduje swe odbicie także w stosowanych przez nas materiałach zabezpieczających, które dzięki swemu zróżnicowaniu pozwalają na właściwe zabezpieczenie każdego elementu składowego mienia dając tym samym pewność, że transportowany przez nas towar dotrze na miejsce nienaruszony.

9 rodzajów opakowań kartonowych do różnych zastosowań

W naszej ofercie posiadamy aż 9 różnych opakowań kartonowych dostosowanych rozmiarami do przewozu zróżnicowanych elementów składowych mienia, od drobnych przedmiotów osobistych, po duże przedmioty takie jak pościele czy akcesoria kuchenne.

Folia stretch

Służąca do zabezpieczania mebli przed wpływem warunków atmosferycznych i osadzaniem się kurzu podczas realizacji usługi, bądź magazynowania mienia stanowi podstawową formę ochrony przedmiotów wielkogabarytowych.

Folia pęcherzykowa

Tłumiąca wstrząsy podczas długich tras folia stosowana do przedmiotów delikatnych i podatnych na uszkodzenia mechaniczne. Idealna w przypadku przewozu elektroniki z racji swoich możliwości eliminowania wyładowań elektrostatycznych.

Koce amortyzujące

Koce służące do izolacji mienia układanego w samochodzie transportowym jak również okrywania przedmiotów o nieregularnych kształtach podatnych na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo stanowią dobrą izolację termiczną dla przedmiotów podatnych na skoki temperatury.

Papier pakowy

Podstawowy materiał używany przy pakowaniu elementów wyposażenia kuchni czy elementów szklanych. Zabezpieczenie każdego przedmiotu zapewnia ochronę przed powstawaniem rys i innych niepożądanych efektów wstrząsów pełniąc rolę izolatora pomiędzy poszczególnymi elementami.

Skrzynie drewniane

Specjalnie przygotowane według naszych standardów skrzynie do zabezpieczenia przedmiotów o szczególnym znaczeniu i wysokich wymogach transportowych takich jak obrazy, rzeźby i antyki. Wykorzystywane również w przypadku oceanicznych przesyłek kontenerowych.

Kontenery kurierskie

Pojemniki wykonane z plastiku absorbującego w znacznym stopniu uderzenia stanowią doskonałe zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wykorzystywane w przypadku materiałów wymagających wyjątkowej ochrony, posiadają możliwość zaplombowania.

Torebki strunowe

Opakowania zbiorcze przeznaczone do drobnych elementów składowych mienia Klienta pozwalające w szybkim czasie na spakowanie zawartości szuflad biurka lub drobnych akcesoriów łazienkowych stanowią idealne uzupełnienie wachlarza oferowanych przez nas materiałów zabezpieczających.

Background Image

Wybierają nas najlepsi

Z dumą prezentujemy listę wybranych firm, dla których mieliśmy przyjemność świadczyć nasze usługi

Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
DTS Przyjemne Przeprowadzki

DTS Przyjemne Przeprowadzki
ul. Pałacowa 26
80-180 Gdańsk - Kowale

handlowy@dts.pl
+48 (22) 526 1000

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Nasz dział handlowy z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje atrakcyjną ofertę przyjemnej przeprowadzki.

CENTRALA

DTS Przyjemne Przeprowadzki
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa
E-mail: handlowy@dts.pl
Telefon: +48 (22) 526 1000 

Napisz do nas

CERTYFIKATY I STOWARZYSZENIA

IAM
AMSA
PSP
ISO